Stopangin, Septolete, Strepsils, STRES

2. února 2011 v 19:11 | Domini *KJ
Z fleku bych si mohla otevřít drogový stánek. /"Hej, chlape, mám pár gramů fakt kvalitního matroše, pojď to očmuchat!"/ Nebo všechny ty pilulky, vodičky, šumáky a medicíny začít do sebe pravidelně cpát a tím se postarat o nápravu mé dočasně zdemolované imunity. Šla bych na to však radši přírodnější cestou, vzpomínáte přece, jak vám jako malým dětem vždycky cpali různé ovoce? Raději bych snědla tucet mandarinek, tucet oranžových koulí plných radostně smějících se panáčků s nápisem "Jsem vitamín C, sněž mě.", napsaným přes jejich pracovní úbory. Zajímalo by mě, co by se se mnou, alergikem na citrusy, stalo, kdybych třeba týden nejedla nic jiného. Jen mandarinky. Mandarinky. Mandarinky. Spoustu mandarinek. (O dost méně mě však zajímá, že vás to nezajímá. Jdu si pro kapesník.)
Hm. Už asi pět minut od chvíle, co jsem dopsala první a dosud poslední odstavec, sedím a nevím. Dál? Nechystám se tu veřejně polemizovat o tom, proč sem vlastně ještě něco píšu, ačkoliv se musím přiznat, že to dělám alespoň ve svojí hlavě. 
I just noticed, that - nemám ráda zadané lidi. Páry. Milence. Dva zamilované hlupáky s hlavami v oblacích. Dvě kráčející nádoby naplněné až po okraj přerůžovělými srdíčky. Dva tupé výrazy, bezduchý úsměv a vrkání. FUJ. IDC, co si o mně řeknete. Přijde mi však, jako by mě mé zkušenosti připravily téměř o všechny city, které jsem měla. Nezbylo mi jich dost na to, abych dokázala tohle pobláznění smyslů i nadále chápat. Naopak - rozumím tomu čím dál míň. Hloupé.

Píšu tolik, ale říkám málo. Jak stupidní. 
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 hynek hynek | Web | 3. února 2011 v 12:37 | Reagovat

zamilovaní lidi, hrůza. ať už jsou spolu jakýkoli dva lidi, stejně si zahýbaj. a pokud ne, tak začnou.

domi, nechávám se unášet vlnou nostalgie a najednou mě začíná srát, že to celá ta naše ex blogová elita zabalila. jsem tak sám, ještě že tu jsi ty. :D

2 pan Nedostinžý pan Nedostinžý | Web | 16. února 2011 v 19:35 | Reagovat

spíš bych řek,že píšeš málo a říkáš hodně..
ono když má člověk v určité oblasti jisté zkušenosti vidí to jinak něž ostatní ,tak si vysvětluju tvé city a pohled na dva blbce v oblacích..ja se na páry občas dívám,...vždy mě to pobaví...přesto někde uvnitř mě trochu štve,že nikoho nemám..

3 tess tess | Web | 24. února 2011 v 21:33 | Reagovat

kdo se má kurva dívat na ty šťastný ksichty když ráno sedí u kafe zatraceně sám?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.